Положення фестивалю 2019

ПОЛОЖЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ КОРОТКОМЕТРАЖНОГО КІНО “ГРОМАДСЬКИЙ ПРОЕКТОР” 2019 РОКУ

 1. У Фестивалі короткометржного кіно ”Громадський проектор” (надалі – Фестиваль) можуть взяти участь режисери з України, які змагатимуться за перемогу у основних номінаціях, та іноземних держав, які змагатимуться в спеціальній номінації ”Кращий зарубіжний фільм”.
 2. Організатор Фестивалю – громадська організація «РУМ» та Агенція розвитку Миколаєва. Фестиваль проходить при підтримці Благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього».
 3. У Фестивалі можуть брати участь фільми, зняті в період з 1 вересня 2018 року по 1 вересня 2019 року. У фільмах може бути використаний кіноматеріал, знятий в більш ранній період і не власного виробництва, однак з обов’язковою умовою дотримання законодавства України про авторське право (позначення в стрічці авторства використаного матеріалу в разі наявності такого).
 4. Тривалість фільму не повинна перевищувати 20 хвилин. Один режисер або група режисерів можуть подати на конкурс необмежену кількість фільмів, проте організатори не гарантують участі у конкурсній програмі та фінальному показі усіх наданих одним режисером або групою режисерів фільмів.
 5. Фільм повинен бути записаний в форматі AVI або MPEG-4 роздільною здатністю не менше 1280/720.
 6. У Фестивалі можуть взяти участь ігрові,  документальні та анімаційні фільми. Оцінка фільмів відповідно відбуватиметься в трьох основних номінаціях: «Кращий документальний фільм», «Кращий ігровий фільм” та ”Кращий анімаційний фільм”.
 7. Всі подані та прийняті на Фестиваль фільми від режисерів з України беруть участь у конкурсі окрім як в одній з основних номінацій, також в спеціальних номінаціях, введених організаційним комітетом фестивалю, а саме:
  – Глядацькі симпатії (обирають глядачі)
  – Премія Миколаївського міського голови (обирає Миколаївський міський голова)
  – Окрема відзнака журі (обирає Колегія журі)
 8. Оргкомітет Фестивалю не хоче бачити серед фільмів-учасників комерційну, політичну та соціальну рекламу або пропагандистські ролики. Фільми, які містять рекламу, заклики до ксенофобії, сцени насильства, порнографію, заклики до війни, національної, релігійної чи іншої нетерпимості та ворожнечі, а також носять образливий характер, принижують людську гідність чи порушують чинне законодавство України, прийматися на конкурс не будуть.
 9. У фільмі можуть міститися згадки подяк за сприяння в організації зйомок будь-яким юридичним чи фізичним особам.
 10.  Фільми, які беруть участь у конкурсі, не можуть бути опубліковані у вільному доступі у мережі Інтернет до 1 жовтня 2019 року. Фільми, що на момент подання на участь у Фестивалі, знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет, прийматися на конкурс не будуть.
 11.  Беручи участь у Фестивалі, учасники погоджуються з тим, що оргкомітет Фестивалю має право використовувати кадри з наданих на участь фільмів у власних не комерційних цілях (використання у промо-роликах Фестивалю, некомерційна трансляція на телебаченні тощо) без виплати йому будь-якої винагороди.
 12.  Автори фільмів, надаючи фільм на участь у Фестивалі, автоматично дають гарантію, що авторські права на твори, спрямовані для участі у Фестивалі, належать саме цим авторам, і не порушують нічиїх авторських прав. Оргкомітет Фестивалю гарантує дотримання авторських прав учасників на твори, передані для участі у Фестивалі.
 13.  Фільми, подані до участі у Фестивалі, повинні відповідати всім вимогам, визначеним в Положенні фестивалю короткометражного кіно «Громадський проектор». Учасники, які порушили Положення, будуть не допущені до фінального показу і участі в боротьбі за призовий фонд.
 14.  Призовий фонд фестивалю формує Благодійний фонд Ігоря Янковського ”Ініціатива заради майбутнього” та становить 65 тисяч гривень. За перемогу в основних номінаціях учасники Фестивалю отримають грошові премії розміром 15 тисяч гривень, в спеціальних номінаціях ”Глядацькі симпатії” та ”Окрема відзнака журі” – 10 тисяч гривень.
 15.  Для участі у Фестивалі необхідно до 10 вересня 2019 року включно надіслати на електронну адресу оргкомітету Фестивалю gr.proektor@gmail.com посилання на файлообмінник з завантаженим на нього фільмом. В темі листа треба вказати: «Фільм на участь у фестивалі: назва фільму». Після цього обов’язковою умовою участі у Фестивалі є заповнення Анкети учасника фестивалю «Громадський проектор» за посиланням. Заявки (фільм на файлообміннику та заповнена анкета), надіслані пізніше 23:59 10 вересня 2019 року прийматися і розглядатися не будуть.

За всіма питаннями звертатись за телефоном (093) 459-83-52