Знайомтесь з Колегією журі фестивалю

ІРМА ВІТОВСЬКА
Відома українська акторка театру та кіно, Заслужена артистка України, лауреат національних премій з кіномистецтва ”Золота Дзига” та ”Кіноколо” (”Краща акторка”, фільм ”Брама”, реж. Володимир Тихий, 2018). Двічі володарка національної премії ”Телетріумф”, театральної премії ”Київська пектораль”, а також ”Золотого Дюку” на ОМКФ в 2019 році за кращу акторську роботу у фільмі “Мої думки тихі” (реж. Антоніо Лукіч). Вітовська є першим лауреатом премії ”Women in Art” 2019 року від ”HeForShe” у категорії ”Театр і кіно”, створеної Українським інститутом при МЗС та ООН. Є активною громадською діячкою, відстоює реформи у сфері культури.

ЄВГЕН НИЩУК
Український актор театру та кіно, Народний артист України, міністр культури України 2014, 2016-2019 років, лауреат Ордену Ярослава Мудрого V ступеня.

ПИЛИП ІЛЛЄНКО
Український актор, продюсер, голова Державного агентства України з питань кіно 2014-2019 років, продюсер кіно-відеофестивалю національного виробника ”Відкрита ніч”.

АНТОНІО ЛУКІЧ
Український кінорежисер, сценарист, режисер-постановник, автор фільму ”Мої думки тихі”, який отримав ”Кришталевий глобус” на 54 Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах та став переможцем у категорії ”Приз глядацьких симпатій” на ОМКФ в 2019 році.

МАРИСЯ НІКІТЮК
Українська сценаристка та режисерка короткометражних та повнометражних фільмів, журналістка, театральний критик.

Зробити селфі з зірками можна буде 11 та 12 жовтня у концерт-холі “Юність”. Квитки на перший день фестивалю можна отримати тут: http://bit.ly/2nacsCx, на другий день – тут: http://bit.ly/2mGJiKW.

До зустрічі на “Громадському проекторі”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *